Нормы потребления

 

НОРМИ 
споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників з 18 серпня 2017 року

Вид споживання Одиниця виміру Норма споживання
Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання куб. метрів людино-місць 3,3
Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача -“- 5,4
Плита газова та водонагрівач -“- 10,5
__________
Примітка.
У період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 5,4 куб. метра на людину на місяць.
Строк відсутності гарячого водопостачання (понад 6 годин на добу у разі цілодобового водопостачання або понад 30 відсотків загального часу подавання води за добовим графіком), в який не включається перерва в його постачанні у нічний час (з 24 до 6 години), фіксується у двосторонньому акті, що підписується теплопостачальною організацією та оператором газорозподільної системи і є підставою для перерахунку населенню плати за гаряче водопостачання та газ. За згаданий період населення не здійснює плату за користування централізованим гарячим водопостачанням. Оператор газорозподільної системи після закінчення півріччя надсилає абонентові перерахунок за спожитий газ у період відсутності централізованого гарячого водопостачання.

 

Норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників встановлені Постановою КМУ від 23.03.2016 р. № 203.